St Udeleženec(-ka) Mesto
1Barle JustiSI / Begunje na GorenjskemŠD Bambi
2Bolko MatijaSI / AjdovščinaPD Ajdovščina
3Burja IrenaSI / Bled
4Čerin BoštjanSI / LjubljanaOK Tivoli
5Čerin MatejSI / Ljubljana
6Čufer StankoSI / DobravljePD Ajdovščina
7Dolinar DarkoSI / Škofja Loka
8Dolinšek MajaSI / Ljubljna
9Fegeš PrimožSI / Ljubljana
10Grgič BlažSI / Kranjrolanje.eu
11Habjan MajaSI / Škofja LokaŠD Vaitapu
12Hribar AnicaSI / BrežiceOK Brežice
13Jevševar BojanSI / SromljeOK Brežice
14Kajzer MajaSI / Ljubljana
15Kajzer JanezSI / Ljubljana
16Kastelic IgorSI / ljubljana
17Kete IvoSI / AjdovšeinaPD Ajdovščina
18Kolar AljažSI / Vransko
19Kölner BlažSI / Cerklje na GorenjskemOK Komenda
20Korošec JanezSI / LjubljanaPustolovec Rajd
21Logar JožeSI / Škofja LokaŠD Vaitapu
22Mlakar GregorSI / KamnikLenuh.si
23Nagode MiranSI / Logatec
24Pivka BojanSI / Cerknica
25Planinc MatjažSI / LjubljanaPulzsport
26Radinja TineSI / PuštalŠD Vaitapu
27Rink BarbaraSI / TrzinAmfibija
28Rink AlešSI / TrzinAmfibija /ŠD Trzin
29Štritof DavidSI / ADERGAS
30Štupar EmaSI / Komenda
31Suhadolc MiroSI / Kamnik
32Trček MarkoSI / Vrhnika
33Trontelj BogoSI / LjubljanaTK Šmarnogorska naveza
34Valič JakobSI / AjdovščinaPD Ajdovščina
35Veselič AlešSI / LjubljanaPustolovec Rajd
36Zapušek UrošSI / Logatec
37Zupan GregorSI / KomendaOK Komenda
St Udeleženec(-ka) Mesto
1 Behrič MancaSI / Ljubljana
2Adamič MarjaSI / Kamnik
3Cigler PrimožSI / Ljubljana
4Hacin Kölner IrenaSI / Cerklje na GorenjskemOK Komenda
5Lesjak IrenaSI / Ljubljana
6Pukl KristinaSI / LjubljanaAmfibija
7Rajkovič SamoSI / Ljubljana
8Rožič PeterSI / Tržič
9Samotorčan SašaSI / Ljubljana
10Snoj BoštjanSI / Ljubljana - Šmartno
11Suhadolc TatjanaSI / Kamnik
12Šumah DarjaSI / Ljubljana
13Tomaž ŠpelaSI / Logatec
14Ulčar IrenaSI / Ljubljana
15Urbanija BlažSI / LjubljanaAmfibija
16Urbanija BlažSI / LjubljanaAmfibija
17Vardjan Rožič TeaSI / Tržič
18Žagar Snoj NatašaSI / Medvode
19Zupan RomanaSI / KomendaOK Komenda

Sodelujemo

v    GIZ Pohodništvo  lenug logoamfibija logo